Modern Expo Group otwiera biuro w Warszawie

Modern Expo Group otwiera biuro w Warszawie (3)

Modern-Expo Group, międzynarodowy producent i dostawca kompleksowego wyposażenia dla branży retail, otwiera biuro w Warszawie. To drugie, po siedzibie w Lublinie, miejsce prowadzenia działalności firmy w Polsce. – Wybór stolicy na nasze kolejne biuro jest nieprzypadkowy. Chcemy ułatwić komunikację z klientami i partnerami biznesowymi. Biuro w Warszawie będzie idealnym miejscem współpracy klienta z jego opiekunem z Modern Expo – mówi Piotr Kraśnicki, dyrektor ds. sprzedaży i członek zarządu Modern Expo Group.

Działalność Modern Expo na globalnym rynku sukcesywnie się rozszerza. Już dziś produkty firmy trafiają do ponad 65 krajów, a firma planuje ekspansję na kolejne rynki. – Decyzja o otwarciu nowego biura to również efekt rozwoju firmy. Wciąż rozbudowujemy nasz zespół o najlepszych specjalistów. Tylko we wrześniu zatrudniliśmy 7 nowych osób i planujemy dalsze rekrutacje. Praca w teamie Modern-Expo to nie tylko wyzwanie, ale i szansa rozwoju zawodowego. To także komfort wynikający z warunków pracy – dodaje Piotr Kraśnicki.

Biuro w nowoczesnym kompleksie co-workingowym Brain Embassy przy ulicy Konstruktorskiej 11 to kolejny etap realizacji strategii firmy.– Stawiamy na innowacje, dlatego między innymi pracujemy w nowoczesnych przestrzeniach biurowych. Odpowiednie warunki zwiększają komfort i wydajność pracy oraz sprzyjają kreatywności – tłumaczy Piotr Kraśnicki z Modern-Expo.Modern Expo Group otwiera biuro w Warszawie (1) Modern Expo Group otwiera biuro w Warszawie (2) Modern Expo Group otwiera biuro w Warszawie (3) Modern Expo Group otwiera biuro w Warszawie (4)

Zamysłem Brain Embassy było stworzenie miejsca, które nawiązuje do stylu pracy marki Google. Biurowiec na Mokotowie wyposażony jest nie tylko w tradycyjne pomieszczenia biurowe, ale również w przestrzeń co-workingową, bibliotekę, strefę relaksu z hamakami i pufami oraz pokój do drzemek. Wszystko stworzone w nowoczesnym designie. Projekt ten został uhonorowany tytułem „Innowacji Roku” w 16. edycji prestiżowego konkursu CIJ Awards.