Nowy CEO Hive – e-hulajnóg na minuty

0
Tristan Torres Velat, CEO Hive
Tristan Torres Velat, CEO Hive

Hive jako nowa usługa wynajmu e-hulajnóg na minuty, zostało wprowadzone na rynek przez mytaxi i jej macierzystą grupę Intelligent Apps. Po udanym pilotażu w Lizbonie, Hive formuje własne struktury i planuje start w kolejnych krajach. Tristan Torres Velat obejmie funkcję CEO Hive. Doświadczenie managerskie Torres Valat zdobywał w takich globalnych firmach jak Amazon, Groupon i hiszpańska sieć bankowa Caixa.

Tristan Torres Velat, CEO Hive
Tristan Torres Velat, CEO Hive

W wielu krajach europejskich, e-hulajnogi na minuty zyskały ogromną popularność w ciągu zaledwie ubiegłego rokumówi Tristan Torres Velat, CEO HiveW 2019 r. spodziewamy się, że zostaną wprowadzone regulacje dotyczące tego sektora usług mobilnościowych. Deklarujemy gotowość do rozmów z rządzącymi i włodarzami miast, by wspólnie zastanowić się jak określić rolę e-hulajnóg w transporcie miejskim. Tym samym, planujemy rozwinąć dostępność usługi Hive na kolejne kraje – jeszcze w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

Pilotaż Hive w Lizbonie okazał się sukcesem – kilka tygodni po starcie usługa przyciągnęła aż 10 tysięcy użytkowników. Hive wypracował system serwisowania i obsługi e-hulajnóg – są one zbierane i ładowane w nocy, a rano rozmieszczane na ulicach Lizbony w bezpieczne i nienaruszające porządku punkty w mieście. Przedstawiciele Hive prowadzą regularne rozmowy z urzędem miasta w Lizbonie, by wspólnie pracować nad konstruktywnym rozwojem mobilności w stolicy Portugalii. Takie podejście Hive zamierza utrzymać w każdym kolejnym mieście, w którym udostępni swoją usługę.