Ostatni dzień zapisów na akcje Cavatina Holding

Rafał Malarz, Prezes zarządu Cavatina Holding
Rafał Malarz, Prezes zarządu Cavatina Holding

W czwartek, 8 lipca kończą się zapisy dla inwestorów indywidualnych na akcje Cavatina Holding, największego polskiego dewelopera biurowego. Zapisy na akcje przyjmują: Biuro Maklerskie mBanku, Biuro Maklerskie Pekao, Biuro Maklerskie PKO Banku Polskiego, Dom Maklerski BDM oraz Dom Maklerski BOŚ.

– Równocześnie z zapisami dla inwestorów indywidualnych, prowadzimy proces budowy księgi popytu wśród inwestorów instytucjonalnych. Za nami kilkadziesiąt spotkań z których dostajemy pozytywny feedback. Zarządzający doceniają nasz model biznesowy i wysoką rentowność spółki w porównaniu z innymi spółkami z tego segmentu rynkowego. Optymistycznie patrzymy więc w przyszłość i rezultaty trwającej transakcji – mówi Rafał Malarz, Prezes zarządu Cavatina Holding.

W trwającej ofercie publicznej Cavatina Holding oferuje do 7,5 mln akcji nowej emisji dających prawo do 30,12% w podwyższonym kapitale. Cena maksymalna została ustalona na 50 zł.

Globalnymi Współkoordynatorami oraz Współprowadzącymi Księgę Popytu są mBank i Pekao Investment Banking, Współprowadzącym Księgę Popytu jest Bank Polska Kasa Opieki – Biuro Maklerskie Pekao. Doradcą prawnym w procesie jest Gessel, Koziorowski Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów

Ostateczna cena emisyjna zostanie ustalona przez Spółkę, w uzgodnieniu z Globalnymi Współkoordynatorami, na podstawie procesu budowania Księgi Popytu wśród inwestorów instytucjonalnych, który zakończy się 8 lipca.

Przydział akcji jest zaplanowany na 15 lipca, a debiut na GPW około dwa tygodnie później.