Prowadzisz fimę, rozwijasz swój pomysł, ale myślisz o pozyskaniu inwestora?

ceo (3)

W Kielcach od 17-19 października tego roku odbędzie się wydarzenie pt. Inno-Tech Expo. Ma na celu promocję i integrację firm zajmujących się rozwojem nowych technologii w Polsce i na świecie. Adresowane jest do przedsiębiorstw zarówno tych dużych jak i małych, które swoją pracą rozwijają wąską specjalizację. Udział w wydarzeniu potwierdziły także uczelnie, instytucje otoczenia biznesu. Inno-Tech Expo służyć ma wydobyciu na światło dzienne to, czym na co dzień zajmuje się szkolnictwo wyższe.

Nie zabraknie w tej inicjatywie inwestorów. Organizatorzy zapraszają szeroki przedział osób zajmujących się tak dofinansowaniem, jak i inwestowaniem w rozwijające się projekty. Dzięki temu w jednym miejscu będzie okazja do tego, aby poznać portfolio przedstawicieli różnych funduszy.

Pierwszego dnia wydarzenie będzie zamknięte dla odwiedzających, a skierowane głównie na nawiązywanie relacji biznesowych z wystawcami. Wtedy też odbędzie się Demo Day, w trakcie którego chętni wystawcy będą mogli w trakcie trzyminutowej prezentacji opowiedzieć o swojej dzialności i realizowanych projektach.

Zainteresowane pozyskaniem inwestora startupy, tuż po tym jak zarejestrują się jako wystawcy, dostaną od organizatorów ankietę do wypełnienia, w której przedstawiać będą dotychczasową działalność oraz kierunki ich rozwoju. 17 października zorganizowane będą dla nich spotkania z inwestorami. Oni także otrzymają ankietę, która z kolei będzie miała za zadanie przedstawić branże, jakimi są zainteresowani.

Drugi i trzeci dzień Inno-Tech Expo służyć będzie nie tylko nawiązywaniu kolejnych relacji biznesowych. Pozwolą także na intensywną promocję wśród zwiedzających osob, także zainteresowanych nowymi rozwiązaniami technologicznymi.

Strona wydarzenia: http://www.targikielce.pl/innotech/index.php

Patronem honorowym targów jest Ministerstwo Gospodarki, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Wojewoda Świętokrzyski, Marszałek Województwa Świętokrzyskiego, Prezydent Miasta Kielce oraz Stowarzyszenie Eksporterów Polskich.

Patronat branżowy nad wydarzeniem objęły IAB Polska oraz Aula Polska.

Patroni medialni targów to Pulsu Biznesu, Dziennik Internautów, Magazyn Proseed, Mam Startup oraz Nowy Marketing.

Targi Inno-Tech Expo odbędą się w dniach 17-19.10 w Kielcach, w jednym z największych europejskich centrów targowych.

Organizatorami targów są: Com Creation, należąca do grupy Planet Group – firma wyspecjalizowana w organizacji wydarzeń, w szczególności dla branży nowych technologii, Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii w Kielcach – instytucja otoczenia biznesu, Targi Kielce – drugi ośrodek wystawienniczy w Europie Środkowo-Wschodniej.