QUIOSQUE w grupie firm IMMOBILE S.A.

Agnieszka Krzywańska Dyrektor Zarządu PBH SA
Agnieszka Krzywańska Dyrektor Zarządu PBH SA

Główny udziałowiec DLAKO Sp. z o.o. – posiadający markę odzieżową QUIOSQUE  –  jedną z największych polskich sieci sprzedaży w branży odzieżowej, podpisał wstępną umowę przejęcia 90% udziałów spółki  przez Grupę Kapitałową IMMOBILE S.A.

QUIOSQUE  –  to znana marka modowa dla kobiet, obecna na polskim rynku od prawie 30 lat.

Obecnie sieć salonów liczy ponad 160 sklepów stacjonarnych i szybko rozwijający się e-commerce.  W odpowiedzi na trudną sytuację wywołaną pandemią COVID-19 zapadła decyzja o zbyciu większości udziałów DLAKO Sp. z o. o.  i dołączenia do Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A.

Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A., to spółka giełdowa w skład której wchodzą spółki
o zróżnicowanym profilu działania, reprezentujące różne dziedziny gospodarki: przemysł, budownictwo przemysłowe, automatykę i elektroenergetykę, hotelarstwo i developing. Celem działalności GKI są inwestycje w branżach o najlepszych perspektywach rozwoju oraz o najwyższej rentowności. Dywersyfikacja pomiotów to gwarancja stabilności i równowagi ekonomicznej grupy.

Współpracę z Grupą Kapitałową IMMOBILE S.A. traktujemy jako szansę rozwoju spółki, ale przede wszystkim możliwość kontynuowania działalności naszej firmy. Dzięki tej decyzji zyskujemy wsparcie w wielu obszarach i poczucie stabilności naszego biznesu. To bardzo istotne w obecnym, trudnym dla przedsiębiorców czasie. Wchodzimy do grupy, która dzięki dywersyfikacji, jest bardziej odporna na bieżącą sytuację gospodarczą – mówi Agnieszka Krzywańska Dyrektor Zarządu PBH SA