Spółka Gold Finance pozyskała 10 mln zł na dalszy rozwój

Gold Finance

Nowy właściciel Gold Finance zapewnił zastrzyk gotówki i wyznaczył ambitne cele. Powołany Zarząd ma postawić spółkę na nogi i uplasować firmę w ścisłej czołówce firm doradztwa finansowego. Sukces biznesowy ma zagwarantować intensywna rozbudowa sieci placówek i 3 mln zł na podnoszenie jakości świadczonych usług.

Inwestor powołał nowy Zarząd, przed którym zadanie wprowadzenia spółki do ścisłej czołówki firm doradztwa finansowego. Łukasz Bińka, nowy Prezes, ma już pomysł na jego realizację. Stawia na rozbudowę sieci placówek franczyzowych i podnoszenie jakości świadczonych usług.

Gold Finance posiada obecnie 26 oddziałów w całej Polsce, w których zatrudnia 250 doradców finansowych. Najbardziej intensywnie sieć oddziałów ma się rozwijać w rejonach, w których placówek jest najmniej, czyli w Polsce południowo-wschodniej. Liczba doradców ma się szybko podwoić, ruszyły już poszukiwania najlepszych kandydatów przy współpracy z wyspecjalizowanymi firmami rekrutacyjnymi. Potrzebni są eksperci na wszystkich szczeblach doświadczenia: zarówno z wieloletnim stażem, jak i osoby początkujące w branży. Wszyscy przejdą gruntowne szkolenia, które mają zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług.

– Na doskonalenie kadry doradców finansowych jako jedni z nielicznych pozyskaliśmy 3 mln zł środków unijnych – mówi Łukasz Bińka, prezes Gold Finance.

– Zamierzamy je wykorzystać szkoląc nowo pozyskanych doradców oraz podnosząc kwalifikacje osób już z nami współpracujących. Do obsługi MSP chcemy oddelegować i wyszkolić doradców wyspecjalizowanych w pracy z firmami, co stworzy doskonałe zaplecze do rozbudowy całego portfolio produktów dla biznesu – mówi Łukasz Bińka.

Oferta Gold Finance dla MSP ma skupić się wokół kredytów dla biznesu, ubezpieczeń, leasingów i faktoringu. Szeroki wachlarz produktów dla detalu zostanie wzbogacony o programy regularnego oszczędzania z jednoczesnym utrzymaniem mocnej oferty kredytów hipotecznych i gotówkowych.

– Wierzę w sukces biznesowy tej spółki – mówi Marek Jutkiewicz, Prezes Sadie Investments, większościowy udziałowiec Gold Finance. – Posiadamy środki na rozbudowę sieci placówek i dotacje unijne na intensywne szkolenie kadry. Naszym celem jest pozycja wśród liderów rynku, a gwarantem jego osiągnięcia – nowy Zarząd, który reprezentują Łukasz Bińka, Leszek Czajewski, Anna Kulesza oraz Tomasz Machajewski – dodaje Marek Jutkiewicz.