Grupa iCEA z nowym CSO, Bartoszem Wicijowskim

Bartosz Wicijowski - CSO w Grupa iCEA
Bartosz Wicijowski - CSO w Grupa iCEA

Grupa iCEA powiększyła zespół o nowego CSO – Bartosza Wicijowskiego, który wesprze Dział Handlowy, we wdrażaniu strategii sprzedaży oraz Dział Relacji Partnerskich w tworzeniu nowych perspektyw biznesowych, które pozwolą na dalszą ekspansję rynków zagranicznych.

Bartosz Wicijowski objął stanowisko Chief Sales Officera w Grupa iCEA. Zadba o opracowywanie i wdrożenie strategii mającej na celu realizację planów handlowych. Będzie także odpowiedzialny za zarządzanie działem generowania leadów oraz wesprze Dział Relacji Partnerskich w budowaniu silnych relacji B2B.

„Rozwój firmy na rynku Polskim, ale przede wszystkim na rynkach zagranicznych, wymaga opracowywania i wdrażania strategii mającej na celu optymalizacje procesów handlowych wewnątrz naszych oddziałów w Ameryce Północnej, Azji oraz Europie. Cel nadrzędny skupia się na klientach. Chcemy dostarczyć im rozwiązań, których potrzebują. Znajomość rynku to klucz do ich dotarcia i skutecznego pozyskania. Bartosz doskonale odnajduje się w tych zadaniach, a jego wieloletnie doświadczenie owocuje budowaniem długofalowych relacji z klientami w Polsce i na rynkach zagranicznych” – komentuje Wojciech Harmeza – CEO Grupa iCEA

Bartosz Wicijowski z obszarem handlu związany jest od ponad 10 lat. Swoje kompetencje budował jako Dyrektor Działu Sprzedaży i Marketingu w Evio Polska oraz ASTA-NET S.A., gdzie odpowiadał za rozwój sektora sprzedaży i marketingu, a także budowę relacji z kluczowymi klientami i partnerami. Przez ostatni rok pełnił funkcję Dyrektora Sprzedaży w Primesoft Polska Sp. z o.o., w którym zarządzał działaniami skierowanymi na zwiększenie sprzedaży, a także odpowiadał za relację z klientami B2B oraz budowanie pozycji marki na rynku.