Joanna Bartosiewicz w dziale Reprezentacji Najemców Biurowych w firmie Newmark Polska

Joanna Bartosiewicz, Newmark Polska
Joanna Bartosiewicz, Newmark Polska

Joanna Bartosiewicz, ekspertka rynku nieruchomości komercyjnych, dołączyła do działu Reprezentacji Najemców Biurowych w firmie doradczej Newmark Polska, obejmując stanowisko Senior Associate. Do jej głównych obowiązków będzie należało prowadzenie procesów relokacji i renegocjacji umów najmu w imieniu najemców powierzchni biurowych.

Joanna Bartosiewicz jest związana z rynkiem nieruchomości od 12 lat. W tym czasie zdobyła bogate doświadczenie w zakresie zarówno współpracy z wynajmującymi i deweloperami, jak i reprezentacji najemców. Przed dołączeniem do Newmark Polska pracowała w firmie CPI Property Group Polska, gdzie pełniła funkcję Leasing Managera odpowiedzialnego za komercjalizację budynków biurowych (Eurocentrum Office Complex, Prosta 69, Moniuszki 1a).  W Liebrecht & wooD Group była Sales Managerem obsługującym cały portfel nieruchomości, szczególnie Centrum Praskie Koneser. W firmie Colliers International, w której pracowała blisko 9 lat, odpowiadała za reprezentację najemców na stanowisku Associate. Joanna ukończyła studia ekonomiczne w Wyższej Szkole Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego w Warszawie.

– Bardzo się cieszę, że Joanna dołączyła do naszej firmy. Jest znaną i niezwykle cenioną ekspertką rynku nieruchomości biurowych. Jestem przekonany, że jej duże doświadczenie i dotychczasowe osiągnięcia będą stanowiły silne wsparcie dla naszego zespołu oraz przyczynią się do dalszego umacniania pozycji Newmark Polska na rynku nieruchomości komercyjnych – mówi Piotr Kaszyński, Partner Zarządzający, Newmark Polska.