Katarzyna Ostrowska nowym rzecznikiem prasowym grupy UNIQA Polska

0

Od września 2013 r. obowiązki dyrektora Departamentu Marketingu i PR oraz funkcję rzecznika prasowego grupy UNIQA Polska objęła Katarzyna Ostrowska. W UNIQA zajmie się komunikacją wewnętrzną i zewnętrzną oraz przygotowaniem i wdrożeniem strategii marketingowej grupy.

Katarzyna Ostrowska przez ostatnie 10 lat pracowała w redakcji dziennika „Rzeczpospolita”, wcześniej przez prawie 6 lat w „Pulsie Biznesu”. Jako dziennikarz specjalizowała się w tematach finansowych i ubezpieczeniowych. Była redaktor prowadzącą portal „MojaEmerytura.rp.pl”, przygotowywała dodatki o tematyce finansowej, organizowała i prowadziła debaty redakcyjne.

Ukończyła Dziennikarstwo na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Jest także absolwentką podyplomowego studium negocjacji i mediacji w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.

Czytaj również:  Inteligentni asystenci trafiają do samochodów. Za pomocą komend głosowych porozumiemy się z autem bez pośrednictwa smartfona