Kinga Kolberg wzmacnia dział Office BNP Paribas Real Estate Poland

Kinga Kolberg, Senior Consultant, BNP Paribas Real Estate Poland
Kinga Kolberg, Senior Consultant, BNP Paribas Real Estate Poland

Kinga Kolberg, ekspertka z bogatym doświadczeniem w sektorze biurowym dołączyła do Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych. Na stanowisku Senior Consultant odpowiada za kompleksową reprezentację najemców w procesie poszukiwania lokalizacji, a także negocjacji i renegocjacji umów.

Kinga Kolberg ma kilkunastoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych w sektorze biurowym, które zdobywała w wiodących firmach doradczych, w tym między innymi w Cushman & Wakefield i Knight Frank. W dziale kierowanym przez Mikołaja Laskowskiego będzie wspierać projekty realizowane zarówno na rynku warszawskim, jak również na rynkach regionalnych.

Pozyskanie do naszego zespołu Kingi Kolberg to bardzo mocny transfer. Jej wiedza, doświadczenie i zaangażowanie, wszechstronne kompetencje oraz unikalna umiejętność budowania relacji to patrząc z perspektywy dzisiejszego, mocno wymagającego rynku, wartości bezcenne. Jestem przekonany, że z Kingą w drużynie zrealizujemy ambitne cele biznesowe, które sobie postawiliśmy – Mikołaj Laskowski, Dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych, BNP Paribas Real Estate Poland

W przeszłości Kinga Kolberg odpowiadała za koordynację procesów negocjacyjnych dla wielu uznanych firm. Na swoim koncie ma obsługę takich marek jak: Alstom Konstal, Kancelaria Gessel, S&T, Olympus, Intergraph czy Bunge. Nowa Senior Consultant jest absolwentką Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych na kierunku ekonomia i Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej na kierunku stosunków międzynarodowych.
Obecny czas na rynku biurowym jest z jednej strony pełen wyzwań, ale z drugiej także nowych, biznesowych szans. Cieszę się, że dołączyłam do zgranego i ambitnego zespołu. Zamierzam wykorzystać moje doświadczenie i umiejętności przy wielu nowych projektach, które są aktualnie prowadzone – Kinga Kolberg, Senior Consultant, BNP Paribas Real Estate Poland