Magdalena Moczulska dołączyła do kancelarii Dąbrowski Radziejewska

prawo

Dąbrowski Radziejewska, nowy butik prawny na rynku nieruchomości i inwestycji, powiększa swój zespół o Magdalenę Moczulską, wcześniej przez wiele lat związaną z kancelarią Wardyński i Wspólnicy

Kancelaria Dąbrowski Radziejewska, która w czerwcu br. wyodrębniła się z Bartosiak i Partnerzy, powiększyła swój zespół o doświadczonego prawnika, radcę prawnego, Magdalenę Moczulską, która przez wiele lat była ekspertem w dziedzinie prawa korporacyjnego w kancelarii Wardyński i Wspólnicy.

Magdalena Moczulska specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych. Na koncie swoich znaczących doświadczeń posiada przeprowadzenie z sukcesem jednego z pierwszych połączeń transgranicznych spółek w Polsce. Realizowała kompleksowe projekty związane z połączeniami spółek polskich i z kapitałem zagranicznym. Sporządzała opinie w zakresie działalności spółek Skarbu Państwa, a także ekspertyzy na zlecenie Banku Światowego obejmujące polskie prawo spółek.

Pozyskanie Magdaleny Moczulskiej jest spójne z rozwojem komplementarnej oferty dla klientów kancelarii Dąbrowski Radziejewska. Założyciele kancelarii, Łukasz Dąbrowski i Paulina Radziejewska, wraz z zespołem zbudowali swoją ekspertyzę prawną i biznesową oraz doświadczenie, obsługując wieloaspektowe projekty dla polskich i międzynarodowych klientów działających na rynku nieruchomościowym i budowlanym.

Główny obszar specjalizacji kancelarii obejmuje nieruchomości i inwestycje budowlane (mieszkaniowe i komercyjne – obiekty handlowe, hotele, biura i magazyny), finansowanie projektów, komercjalizacje i rozwiązywanie sporów około nieruchomościowych.