MCI Management patronem IBM SmartCamp

Tomasz Czechowicz, prezes zarządu MCI Management
Tomasz Czechowicz, prezes zarządu MCI Management

Polska edycja IBM SmartCamp, której patronem merytorycznym jest MCI Management, dobiega końca.

Do finału dostały się BCMLogic Solutions, Cognitum, Lab4motion Solutions oraz VTS Project. Ich mentorami dzielącymi się swoim bogatym doświadczeniem będę m.in. przedstawiciele MCI.

BCMLogic Solutions, Cognitum, Lab4motion Solutions oraz VTS Project zakwalifikowały się do finału polskiej edycji spotkań IBM SmartCamp, będącej częścią międzynarodowego programu IBM Global Entrepreneur. Spośród nich zostanie wybrany reprezentant Polski w kolejnym regionalnym etapie konkursu odbywającym się w Turcji.

W dniu warszawskich warsztatów IBM SmartCamp finaliści będą mieli okazję do wymiany doświadczeń z przedstawicielami różnych branż, rozmów z ekspertami IBM, mentorami biznesowymi, prawnikami oraz inwestorami Venture Capital. MCI Management wiodący w Europie Środkowo-Wschodniej fundusz technologiczny objął to wydarzenie patronatem merytorycznym. Dodatkowo zarządzający funduszami MCI Management pełnią rolę mentorów dla uczestników konkursu na każdym jego etapie.

Pierwszym finalistą jest BCMLogic tworzący rozwiązania IT dla biznesu i świadczący usługi doradcze w obszarze zarządzania. Cognitum zajmuje się dostarczaniem wysokiej jakości narzędzi informatycznych wspierających zarządzanie wiedzą. Trzecim z finalistów jest poznańska spółka Lab4motion, która funkcjonuje na rynku badań behawioralnych w przestrzeniach komercyjnych. Z kolei VTS Project, ostatni uczestnik finału, specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań dla firm transportowych.

Spotkania IBM SmartCamp to część inicjatywy IBM Global Entrepreneur Program, w ramach której młode przedsiębiorstwa uzyskują wsparcie IBM pomocne w efektywnym rozwoju projektów biznesowych.