Nominacje i zmiany w zarzadzie Exact Systems Sp. z o.o.

0

Stanowisko członka zarządu Exact Systems, firmy kontrolującej części samochodowe, objął Jarosław Kochański, który będzie odpowiedzialny za rozwój siedmiu zagranicznych spółek. Pełnomocnikiem zarządu został Jacek Opala, dotychczasowy dyrektor ds. rozwoju sprzedaży.

Jarosław Kochański (46 lat) studiował na wydziale Budownictwa Lądowego Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie. Ukończył także studia na kierunku politologiczno-administracyjnym w Wyższej Szkoły Pedagogicznej TWP w Warszawie. Szerokie doświadczenie menadżerskie zdobył pracując w branży FMCG. Od 1994 r. był związany z firmą Coca-Cola, gdzie między innymi jako dyrektor sprzedaży odpowiadał za wynik sprzedażowy i finansowy oddziału oraz planowanie i kontrolę budżetów kosztowych. Po sześciu latach pracy dla międzynarodowego producenta napojów dołączył do kolejnego ważnego gracza na rynku FMCG, Unilevera, obejmując stanowisko Sales Operations Manager w Dziale Lodów i Produktów Mrożonych (Algida). Od października 2007 r. Jarosław Kochański pracował w firmie Eurest Poland (oddział brytyjskiej grupy Compass Group) świadczącej usługi w zakresie żywienia zbiorowego w biurach i zakładach pracy, gdzie jako dyrektor operacyjny zarządzał częścią operacyjną biznesu. Jarosław Kochański włada językiem angielskim i rosyjskim. W wolnych chwilach nurkuje, pływa i jeździ na rowerze górskim. Prywatnie mąż i tata dwójki dzieci.

Moim celem biznesowym na najbliższe miesiące jest dynamiczny rozwój naszego biznesu na nowych rynkach, przede wszystkim w Rumunii, Rosji i Turcji oraz sprawne i skuteczne wdrożenie standardów operacyjnych na rynku brytyjskim. Kluczem do sukcesu będzie umiejętne wykorzystanie potencjału Grupy oraz budowanie długoterminowych relacji z klientami – mówi Jarosław Kochański, dyrektor ds. rozwoju rynków zagranicznych i członek zarządu Exact Systems.

Dodatkowo, pełnomocnikiem zarządu został Jacek Opala, dyrektor ds. rozwoju sprzedaży w Exact Systems. Jacek Opala ukończył Zarządzanie Inżynierskie na Politechnice Częstochowskiej oraz Podyplomowe Studia Menedżerskie organizowane przez Szkołę Główną Handlową. Z Exact Systems jest związany do początku działalności spółki.

Czytaj również:  Spółka Intentio rozpoczęła prywatną emisję obligacji

Obie nominacje mają służyć koncentracji działań ukierunkowanych na wzmocnienie pozycji Exact Systems na rynkach europejskich i zbudowanie firmy globalnej w sektorze usług dla Automotive – mówi Paweł Gos, prezes zarządu Exact Systems.

***
Exact Systems Sp. z o.o. działa od 2004 r. i jest obecnie czołowym dostawcą rozwiązań w zakresie kontroli jakości, czyli selekcji, naprawy i sortowania części, komponentów oraz wyrobów gotowych dla przedstawicieli branży motoryzacyjnej. Głównymi odbiorcami usług firmy są dostawcy i poddostawcy dla przemysłu motoryzacyjnego oraz producenci samochodów. Klientami firmy są również zakłady zajmujące się produkcją wielkoseryjną z branży elektronicznej, AGD oraz kosmetycznej. Obecnie firma posiada swoje przedstawicielstwa w Polsce, Czechach, Niemczech, Słowacji, Turcji, Rumunii, Rosji i Wielkiej Brytanii.

Firma kładzie duży nacisk na jakość świadczonych usług oraz na rzetelność i stabilność we współpracy ze swoimi kontrahentami. Współpraca z Exact Systems pomaga osiągnąć najwyższe standardy jakości oraz wspiera organizację procesów produkcyjnych.

Więcej informacji o firmie dostępnych jest pod adresem: www.exactsystems.pl.