Nowy dyrektor generalny Avis na Polskę i Czechy

0

Warszawa, 12 września 2018 – Sascha Hümmerich objął funkcję nowego dyrektora generalnego Avis Budget Group – dostawcy usług wynajmu samochodów i rozwiązań z zakresu mobilności – na Polskę i Czechy. W swojej nowej roli, Hummerich odpowiada za zarządzanie markami Avis i Budget oraz rozwój biznesu w obu krajach w oparciu o realizację strategii mobilności Avis Budget Group.

Sascha Hummerich
Sascha Hümmerich

Sascha Hümmerich jest związany z Avis Budget Group od ponad 15 lat. W tym czasie pełnił szereg funkcji kierowniczych. Zarządzał punktami wynajmu aut w Düsseldorfie oraz Kolonii, był również Local Market Managerem dla obydwu miast, a następnie dla całego Zagłębia Ruhry. Od marca 2016 do końca lipca 2018 roku Hümmerich pełnił w Avis funkcję Head of Airports dla Kolonii, Frankfurtu, Hahn, Norymbergi, Stuttgartu oraz Monachium.

To dla mnie zaszczyt móc objąć kierownictwo nad działalnością Avis Budget Group w Polsce i w Czechach – powiedział Sascha Hümmerich. – Cieszę się z mojej nowej roli w Avis Budget Group – giganta w dziedzinie wynajmu samochodów, który stale wprowadza innowacje w branży i rozwija swoją działalność na rynku jako wiodący dostawca rozwiązań z zakresu mobilności – podkreślił.

Czytaj również:  Największe wzrosty czynszów w Europie w 2018 roku w sektorze nieruchomości komercyjnych