Prowadzisz własną działalność? Sprawdź Orange Flex dla firm

home office

Komunikacja to podstawa każdego biznesu. Z myślą o przedsiębiorcach Orange Flex przygotowało ofertę Flex dla Firm. Przejrzyste zasady, elastyczne plany i minimum formalności – to wszystko znajdziesz w Orange Flex.

Orange Flex dla firm to jedyna w swoim rodzaju oferta Planu komórkowego bez długoterminowej umowy. Oferta działa na zasadzie subskrypcji, z której możesz zrezygnować w dowolnym momencie. Takie rozwiązanie stworzone zostało z myślą o małych działalnościach gospodarczych, start-upach i osobach, które działają na rynku jako freelancerzy.

W Orange Flex dla Firm dostępne są cztery Plany. Każdy z nich obejmuje nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w Polsce i w roamingu w UE oraz pakiet danych: 15 GB, 30 GB, 50 GB lub 100 GB. Wszystkie Plany zawierają usługę Social Pass – dzięki niej możesz korzystać z najpopularniejszych komunikatorów i serwisów społecznościowych, bez zużywania transferu. W dobie Internetu media społecznościowe to ważny kanał komunikacji z klientami – w Orange Flex możesz bez ograniczeń korzystać m.in. z Facebooka, Messengera, Instagrama i Twittera.

Maksymalna wygoda i minimum formalności

Do Orange Flex dla firm możesz dołączyć bez wychodzenia z domu – wystarczy pobrać na telefon aplikację mobilną ze sklepu Apple Store lub Google Play. Za pomocą aplikacji Orange Flex będziesz również na bieżąco zarządzał swoją ofertą. Po pobraniu aplikacji na swoje urządzenie, będziesz mógł w kilka minut utworzyć firmowe konto, potwierdzić swoją tożsamość i wybrać nowy numer. Możesz także przenieść do Orange Flex dotychczasowy numer.

W Orange Flex dla firm co miesiąc możesz zmieniać swój Plan na inny – w zależności od tego, jak dużej paczki danych akurat potrzebujesz. Wystarczy jedno kliknięcie. Jeżeli sparujesz swoją kartę płatniczą z aplikacją Orange Flex, płatności za wszystkie usługi będą pobierana z Twojego konta. Możesz także korzystać z szybkich płatności BLIK. E-faktury, które wystawiane są po każdej płatności, będą trafiały na Twoją skrzynkę mailową. Wszystkie faktury znajdziesz także w aplikacji, zgromadzone w jednej zakładce.

Orange Flex – rozwiązania dla firmy

Do swojego konta Orange Flex dla firm możesz dodać do pięciu numerów, które przeznaczone będą dla Twoich pracowników. Dodatkowymi numerami zarządzasz ze swojego konta w aplikacji Orange Flex – wybierasz Plan i kontrolujesz wydatki. Wszystkie numery możesz wliczyć w koszty prowadzenia działalności.

W Orange Flex dla firm możesz korzystać z wirtualnej karty eSIM za 0 zł – zainstalujesz ją na drugim telefonie lub smartwatchu. Dzięki temu ten sam numer telefonu będziesz mógł obsługiwać za pomocą dwóch urządzeń. Możesz także zamówić drugą tradycyjną kartę SIM – za 0 zł!

Wybierz najlepszą ofertę dla Twojego biznesu!