Vivid Games z nowym tytułem w portfolio

vivid games

Vivid Games zawarło umowę wydawniczą ze studiem Golden Goose Entertainment z siedzibą w Dover (USA). Mobbles Cards to casualowy tytuł z dużym potencjałem. Gra jest inspirowana hitami takimi jak Pokémon i Final Fantasy. Według raportów branżowych grupa docelowa potencjalnych odbiorców mobilnych gier karcianych to już 16% wszystkich mobilnych graczy.

Uważam, że wydanie Mobbles Cards to bardzo dobra decyzja. Gra prezentuje duży potencjał. Mechanika rozgrywki polega na kolekcjonowaniu kart, budowaniu zespołu najróżniejszych stworków i prowadzenia taktycznych rozgrywek o nowe karty. Planujemy rozwój tytułu o multiplayer i dodanie ponad 300 unikalnych kart. Gra jest pozbawiona brutalności i prezentuje bardzo przyjazny styl artystyczny. Pierwsze testy fazy soft launch planujemy już na kwiecień – stwierdza Patryk Batko, Product Owner odpowiedzialny za rozwój tytuły po stronie Vivid Games.

Golden Goose Entertainment stawia na gry z charakterem. Mobbles Cards to gra łącząca zabawną koncepcję z oryginalną i mocną identyfikacją wizualną. Cieszymy się, że możemy współpracować z Vivid Games, partnerem z dużym doświadczeniem, który wierzy w naszą kreatywną wizję i nie możemy już doczekać się wspólnej pracy nad fantastycznymi tytułami – podkreśla Alexander Curtelin, CEO Golden Goose.