Antalis, reprezentowany przez BNP Paribas Real Estate Poland, podpisał umowę najmu w Empark Mokotów Business Park w Warszawie

0

Antalis, wiodący w Europie dystrybutor papieru, systemów opakowaniowych oraz tworzyw sztucznych służących do komunikacji wizualnej wynajął prawie 1,9 tys. m kw powierzchni biurowej w budynku Taurus, będącym częścią kompleksu biurowego Empark Mokotów Business Park.

fibakiewicz_malgorzata Po przeprowadzeniu dogłębnej analizy opartej na przesłankach o charakterze finansowym i niefinansowym, najważniejszym kryterium przy podejmowaniu ostatecznej decyzji przez klienta, okazała się kwestia zarządzania zmianą i to ona zadecydowała o wyborze finalnej lokalizacji.” – komentuje Małgorzata Fibakiewicz, Dyrektor, Dział Powierzchni Biurowych, BNP Paribas Real Estate Poland.

Mokotów Business Park to jeden z największych kompleksów biurowych w Europie Środkowo-Wschodniej, zlokalizowany  w niedalekiej odległości od warszawskiego lotniska Okęcie.  Składa się z dziewięć budynków o łącznej powierzchni 117.000 mkw. Najemcy Empark-u to największe międzynarodowe firmy reprezentujące m.in. takie sektory jak: chemia, IT, FMCG czy bankowość.

Dużym wyzwaniem podczas trwania projektu okazało się rozpatrzenie parametrów najmu pod kątem wewnętrznych oczekiwań. Zespół Reprezentacji Najemcy BNP Paribas Real Estate Poland udzielił nam dużego wsparcia w procesie dochodzenia do optymalnego rozwiązania, powstałego na na bazie rynkowych doświadczeń i naszych standardów. Doceniamyprofesjonalizm, wysoki poziom wiedzy z zakresu rynku nieruchomości oraz atmosferę, w jakiej przebiegała współpraca.” – komentuje Arkadiusz Gątkiewicz, Dyrektor Finansowy, Antalis Poland Sp.z o.o.

Oferta wynajmującego oraz zrozumienie potrzeb najemcy bez wątpienia przyczyniły się do tego, iż klient zdecydował się na budynek, który nie był pierwszą opcją wyboru, jednak w toku uzgodnień okazał się spełniać wszystkie najważniejsze oczekiwania.” – dodaje Joanna Andryszczyk, Młodszy Konsultant w Dziale Powierzchni Biurowych, BNP Paribas Real Estate Poland.

Czytaj również:  Rośnie rola HR-owców w firmach: specjaliści z tej branży zarabiają coraz więcej