Dagmara Brzezińska dołączyła do zarządu Integer.pl

Dagmara Brzezińska Integer
Dagmara Brzezińska, Integer.pl

Do zarządu Integer.pl – spółki zarządzającej działalnością Grupy InPost w Polsce – dołączyła Dagmara Brzezińska, wcześniej Allegro, która będzie odpowiedzialna za sprzedaż krajową, klientów międzynarodowych, SME, obsługę klientów, procesy doskonalenia sprzedaży, a także wsparcie sprzedaży i implementację nowych produktów.

Chciałbym przywitać Dagmarę Brzezińską na pokładzie naszej firmy. Liczymy na wzmocnienie naszych kompetencji w obszarze sprzedaży, obsłudze klientów krajowych i międzynarodowych oraz implementacji nowych produktów. To olbrzymie wyzwanie ale także szansa na pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm w branży nowoczesnej logistyki w Europiepowiedział Rafał Brzoska, prezes zarządu Grupy.

Dagmara do końca września 2021 roku zajmowała stanowisko Commercial Category Management Director oraz wcześniej Market Segment Director (Health & Beauty, Sport, Kids, Supermarket) w Allegro, gdzie rozwijała z sukcesem dział komercyjny odpowiadający za tworzenie oferty na platformie Allegro.pl. Odpowiadała tam również za współtworzenie rozwiązań technologicznych na ścieżce zakupowej konsumenta jako Head of Consumer Business Unit. Wcześniej pracowała jako Country Manager na Polskę, rozwijając platformę kosmetyczną iperfumy.pl – obecnie notino.pl, gdzie przeszła z firmy Unilever. W Unileverze pełniła rolę Dyrektora Marketingu dywizji kosmetycznej i zasiadała w zarządzie operacyjnym Unilever dla Polski i Bałtyków. Wcześniej przez 6 lat pracowała w firmie L’Oreal w Polsce oraz w Danii. Swoją karierę zaczynała w British American Tobacco na stażu menedżerskim oraz w firmie Coty. Orędowniczka diversity&inclusion w biznesie.

Jest absolwentką SGH na wydziale Finansów i Bankowości, absolwentką The Chartered Institute od Marketing w Londynie (CIM) oraz Studiów Podyplomowych Digital Business w Fundacji Emeritus dla Columbia Business School & MIT. W czasie wolnym Dagmara nałogowo czyta, uprawia sport oraz uczy się latać na samolotach wojskowych.