Marcin Szul nowym członkiem zarządu home.pl. Obejmuje funkcję CFO

Marcin Szul
Marcin Szul, home.pl

Marcin Szul dołącza do zarządu home.pl i obejmuje stanowisko Chief Financial Officera. Nowy CFO home.pl ma ponad 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu finansami.

W zarządzie home.pl Marcin Szul dołącza do Macieja Kornackiego, który objął funkcję CEO home.pl w kwietniu tego roku, oraz Magdaleny Chudzikiewicz, od sierpnia będącej CCO home.pl.
Bardzo się cieszę, że dołączam do firmy home.pl, która jest liderem rynku i wciąż ma apetyt na wzrost oraz dalsze wspieranie małych i średnich przedsiębiorstw w transformacji cyfrowej. To działanie szczególnie ważne w obecnej pandemicznej rzeczywistości. Rozwój naszych klientów jest możliwy między innymi dzięki innowacyjności i różnorodności usług home.pl. Stawiamy także na silny zespół oraz najnowsze rozwiązania technologiczne. Bycie liderem zobowiązuje – mówi Marcin Szul.

Nowy członek zarządu home.pl ma ponad 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu finansami. Zajmował się także rachunkowością zarządczą i kontrolingiem. Ostatnie jedenaście lat spędził w PLAY na stanowisku Dyrektora Kontrolingu, a następnie CFO, zarządzając obszarem finansów i administracji. Wcześniej pracował między innymi w Orange Polska oraz UPC Polska. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada tytuł MBA IESE Business School w Barcelonie. Ukończył również program ACCA.