Profesjonalne tłumaczenia tekstów angielskich dla firm

dokument

tłumaczenia angielskiZespół Biura Tłumaczeń 123 Sp. z o.o. posiada wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniu tekstów z języka angielskiego na język polski oraz z języka polskiego na angielski. Firma oferuje tłumaczenia zwykłe i uwierzytelnione (przysięgłe) tekstów ogólnych i specjalistycznych, a także tłumaczenia ustne. Współpracuje tylko z najlepszymi tłumaczami, z których wielu jest native speakerami języka angielskiego. Ponadto należą oni również do wielu organizacji zrzeszających zawodowych tłumaczy, np. TEPIS czy NOT (Naczelna Organizacja Techniczna).

Do najczęściej zamawianych tłumaczeń z języka angielskiego na polski i z polskiego na angielski zaliczamy:

  • tłumaczenia medyczne i farmaceutyczne,
  • tłumaczenia techniczne,
  • tłumaczenia prawnicze,
  • tłumaczenia ekonomiczne i marketingowe,
  • tłumaczenia stron internetowych,
  • tłumaczenia książek,
  • tłumaczenia patentów i inne specjalistyczne,
  • tłumaczenia pism urzędowych i dokumentów.

Biuro Tłumaczeń dokłada wszelkich starań, aby wykonywane przez nas tłumaczenia były na najwyższym poziomie. Każdy tekst jest wielokrotnie weryfikowany zarówno pod kątem językowym jak i merytorycznym. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu z konsultantami, którzy z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania i udzielą pomocy w zakresie tłumaczeń.

Więcej informacji na stronie: https://123tlumacz.pl/angielski/

Język angielski należy do grupy języków germańskich i jest powszechnie używany w wielu krajach. Jako język urzędowy występuje w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Irlandii, Kanadzie, RPA, Australii, Nowej Zelandii i wielu innych miejscach na świecie. Bardzo często język angielski nazywany jest uniwersalnym językiem ludzkości, ponieważ stał się na tyle popularny, że posługuje się nim swobodnie ogromna część świata. Ponadto stanowi on źródło zapożyczeń tworzących się w innych językach, co również świadczy o jego ogromnej popularności. Należy także do oficjalnych języków Organizacji Narodów Zjednoczonych i jest najczęściej używany w kontaktach międzynarodowych i biznesowych.

W dzisiejszych czasach trudno obyć się na rynku pracy, w szkole, w trakcie podróży czy w innych sytuacjach życiowych bez znajomości angielskiego. Kursy tego języka oferowane są praktycznie w każdej szkole językowej, a dzieci uczą się go już od najmłodszych lat. Jego wszechobecność sprawia, że również Biuro Tłumaczeń 123 Sp. z o.o. wychodzi naprzeciw tym wymaganiom i oczekiwaniom Klientów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki zakres usług translatorskich.