Ekspresowe i pilne tłumaczenia hiszpański

0

 

Biuro Tłumaczeń 123 Sp. z o.o. wykonuje tłumaczenia zwykłe i uwierzytelnione (zwane również przysięgłymi), zarówno z języka polskiego na hiszpański, jak i z hiszpańskiego na język polski, tekstów ogólnych i specjalistycznych. Zajmujemy się przekładami pisemnymi i ustnymi z takich dziedzin jak: medycyna, prawo, technika, ekonomia, literatura i z wielu innych.

Przekłady zawsze charakteryzują się rzetelnością, punktualnością i najwyższą jakością. Teksty podlegają całkowitej ochronie przed dostępem osób trzecich. Szanujemy zdanie naszych Klientów i zawsze staramy się dostosować do indywidualnych wymagań i oczekiwań.

Biuro Tłumaczeń 123 Sp. z o.o. współpracuje z odpowiednio wykształconymi i  doświadczonymi tłumaczami. Wielu z nich jest native speakerami, co oznacza, że język hiszpański jest dla nich językiem ojczystym. Część naszych tłumaczy jest również wpisana na listę Ministerstwa Sprawiedliwości, wielu należy do organizacji zrzeszających tłumaczy, np. do NOT (Naczelnej Organizacji Technicznej), do Stowarzyszenia Tłumaczy Polskich i do innych.

Tłumaczenia ekspresowe

Jeżeli potrzebują Państwo ekspresowego tłumaczenia na język hiszpański lub z języka hiszpańskiego Biuro Tłumaczeń 123 Sp. z o.o. jest w stanie zapewnić profesjonalne usługi tłumaczeniowe wykonane w ekspresowym tempie.

Nie zwlekaj! Zadzwoń lub napisz maila. Im szybciej się zdecydujesz tym szybciej będzie gotowe tłumaczenie! Każde ekspresowe tłumaczenie wykonamy do 24h jeżeli nie przekracza 15 stron rozliczeniowych. Bardzo często zdarza się, że przekład jest wykonany szybciej i przesyłany na Państwa adres mailowy. Terminy oddania dużych zleceń są ustalane w zależności od objętości tekstu i oczekiwań Klienta. Zapraszamy do przesłania tekstu, a my niezobowiązująco go wycenimy w ciągu kilkunastu minut.

Odwiedź stronę: https://123tlumacz.pl/hiszpanski/

Więcej o języku hiszpańskim:

Język hiszpański zajmuje trzecie miejsce na świecie pod względem powszechności używania. Przyjmuje się, że posługuje się nim ok. 650 mln ludzi na siedmiu kontynentach, dla których stanowi on język ojczysty. Ponadto stosowany jest również jako drugi język, co łącznie daje ponad pół miliarda użytkowników. Charakterystyczną cechą w interpunkcji języka hiszpańskiego jest odwrócenie znaku zapytania i wykrzyknika. Znaki te umożliwiają stosowanie odpowiedniego akcentu zdaniowego i intonacji zdaniowej.

Czytaj również:  Symultaniczne translatory zrewolucjonizują sposób komunikacji. Technologia pozwala swobodnie porozumiewać się w nawet kilkudziesięciu językach