Tłumaczenia język japoński Kraków

0

Krakowskie Biuro Tłumaczeń 123 Sp. z o.o. specjalizuje się we wszelkiego rodzaju przekładach pisemnych z/na język japoński. Biuro współpracuje z najlepszymi tłumaczami języka japońskiego, którzy przez lata zdobywali wiedzę i doświadczenie. Dzięki temu może świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Biuro Tłumaczeń oferuje przekłady tekstów zarówno z języka polskiego na japoński, jak i z japońskiego na język polski.

W Biurze Tłumaczeń 123 Sp. z o.o. przetłumaczymy teksty o zróżnicowanej tematyce – od najprostszych, ogólnych aż po najbardziej zaawansowane. Teksty źródłowe dostarczane przez naszych Klientów pochodzą z następujących dziedzin: z medycyny, techniki, budownictwa, fizyki, biotechnologii, ekonomii, marketingu, reklamy, PR, literatury i z wielu innych. W razie potrzeby tłumaczenia są dodatkowo weryfikowane przez niezależnych specjalistów, dzięki czemu mamy pewność, że są one wykonane z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych.

Pracownicy Biura Tłumaczeń 123 Sp. z o.o. z chęcią pomogą Państwu w przygotowaniu wszelkiego rodzaju dokumentacji. Wyceny projektów są bezpłatne i niezobowiązujące.

Stała współpraca z ABC Lingua niesie ze sobą szereg korzyści, które przejawiają się między innymi w atrakcyjnych rabatach i dogodnym sposobie płatności.

Więcej o języku japońskim:

W Japonii, zwanej krajem kwitnącej wiśni, językiem japońskim posługuje się około 130 mln ludzi. Ponadto używają go również imigranci mieszkający właściwie na całym świecie. Nam – Polakom Japonia kojarzy się przede wszystkim z ikebaną i origami. Ta pierwsza to sztuka układania kwiatów, druga – sztuka składania papieru.

Czytaj również:  Sklepy stacjonarne z elektroniką idą w odstawkę. Polacy traktują je jak wystawy, a kupują w Internecie