Tłumaczenia ustne – Kraków biznesowe i naukowe

biuro

Oferowane przez Biuro Tłumaczeń 123 Sp. z o.o. tłumaczenia ustne wykonywane są na najwyższym poziomie przez specjalizujących się w określonej dziedzinie tłumaczy.

Jeżeli są Państwo zainteresowani wyceną, ewentualnie uzyskaniem dodatkowych informacji, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą tłumaczeń ustnych w Krakowie.

Jak zamówić wycenę tłumaczenia ustnego?

Aby poznać ofertę tłumaczeń ustnych krakowskiego Biura Tłumaczeń 123 Sp. z o.o. prosimy przesłać mailem zapytania ofertowe zawierające charakterystykę zlecenia:

  • kombinację językową spotkania
  • charakter spotkania (konferencja, negocjacje, szkolenie itp.)
  • miejsce spotkania
  • przewidywany czas trwania
  • ilość osób biorąca udział w spotkaniu

Najpóźniej w ciągu jednego dnia roboczego pracownicy Biura Tłumaczeń 123 Sp. z o.o. prześlą informacje dotyczące możliwości realizacji usługi wraz z specjalnie na tę okazję przygotowaną ofertą cenową.

Biuro Tłumaczeń 123 Sp. z o.o. zapewnia profesjonalną obsługę językową spotkań i delegacji biznesowych, konferencji, szkoleń, targów. Tłumacze mogą służyć pomocą również podczas montażu linii produkcyjnych.

W zależności od charakteru zlecenia, do jego obsługi kierowani są tłumacze wyspecjalizowani w danej branży, bądź tłumacze przysięgli. Więcej informacji na stronie: http://123tlumacz.com/uslugi/

Cennik tłumaczeń ustnych w Krakowie

Złożony charakter tłumaczeń ustnych uniemożliwia określenie uniwersalnego cennika tych usług. Każde zapytanie wyceniane jest indywidualnie.

Jednostką rozliczeniową jest godzina; każda rozpoczęta godzina tłumaczenia liczona jest jako pełna. Minimalna stawka za tłumaczenie w jednym dniu jest równa stawce za dwie godziny.

SZKOLENIA I KONFERENCJE