Weltbild członkiem IAB Związku Pracodawców Branży Internetowej

Weltbild

Weltbild Polska sp. z o.o. został członkiem Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska, zrzeszającego takie firmy, jak Agora, Axel Springer, Onet czy Interia.

Weltbild Polska to lider wśród firm wysyłkowych, właściciel ogólnopolskiej sieci księgarń i jednego z największych sklepów internetowych w kraju, wydawca książek pod markami Świat Książki i Weltbild. Firma specjalizuje się w sprzedaży książek, których ofertę uzupełniają filmy, płyty z muzyką i gry komputerowe, a także dekoracje, upominki, akcesoria pielęgnacyjne i zdrowotne, AGD i drobne sprzęty elektroniczne.

Sklep Wetlbild.pl – internetowy kanał sprzedaży spółki Weltbild – plasuje się w pierwszej trójce internetowych sprzedawców książek i mediów w Polsce. Każdego miesiąca odnotowuje ponad milion unikalnych użytkowników (źródło: Gemius Traffic).

„Wierzymy w potęgę e-commerce, a rozwój sklepu internetowego to jeden z naszych priorytetów. Chcemy współtworzyć rzeczywistość i dobre standardy, dlatego zamierzamy aktywnie włączyć się w prace IAB. W szczególności interesują nas grupy robocze zajmujące się e-mail marketingiem, promocją marki w internecie i oczywiście e-commerce. Jesteśmy ważnym graczem, wolimy miejsce przy stole niż na widowni” – mówi Paweł Wojciechowski, dyrektor marketingu Weltbild Polska.