Jan Barbasiewicz partnerem w Colliers International

Jan Barbasiewicz – Colliers International
Jan Barbasiewicz, partner, Dział Powierzchni Logistycznych i Przemysłowych w Colliers International

Colliers International, wiodąca firma doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych, poinformowała o awansie Jana Barbasiewicza na stanowisko partnera. Nominacja wzmocni Dział Powierzchni Logistycznych i Przemysłowych, gdzie do tej pory Jan pełnił rolę dyrektora.

Jan specjalizuje się w doradztwie klientom z sektora magazynowego i logistycznego. Jest odpowiedzialny za pozyskiwanie nowych klientów oraz wspieranie działu w procesach transakcyjnych.

Monika Rajska-Wolińska, partner zarządzający w Colliers International
Monika Rajska-Wolińska, partner zarządzający w Colliers International

— Bardzo się cieszę z nowej funkcji Janka i serdecznie mu gratuluję. Jest z nami już od 6 lat i od samego początku skupia się nie tylko na sektorze, za który jest odpowiedzialny, ale patrzy szeroko na rynek nieruchomości i zachodzące na nim zmiany oraz rodzące się trendy, a jego obserwacje i opinie są cennym wsparciem dla naszej firmy. Funkcja partnera to jedno z najwyższych stanowisk w polskiej strukturze Colliers, które przyznajemy nie tylko za wyniki biznesowe, ale także wartość wniesioną w rozwój działu i firmy — mówi Monika Rajska-Wolińska, partner zarządzający Colliers International w Polsce.

Jan Barbasiewicz – Colliers International
Jan Barbasiewicz, partner, Dział Powierzchni Logistycznych i Przemysłowych w Colliers International

— Kiedy kilkanaście lat temu zaczynałem swoją przygodę z rynkiem magazynowym globalny biznes nie podlegał jeszcze tak szybkim zmianom jak teraz. Doradca pracujący w branży magazynowej musi dziś stale monitorować nie tylko rynek nieruchomości, ale przede wszystkim biznes swoich klientów. Jako partner w Colliers będę miał jeszcze większy wpływ na kierunek rozwoju firmy, a tym samym na zakres i jakość usług oferowanych naszym klientom. Wierzę, że moje doświadczenie i wiedza będą dla nich cennym wsparciem, szczególnie w kontekście dynamicznie zmieniającego się otoczenia — mówi Jan Barbasiewicz, partner, Dział Powierzchni Logistycznych i Przemysłowych w Colliers International.

Jan posiada 17-letnie doświadczenie w pracy na polskim rynku nieruchomości, w tym 14-letnie na rynku powierzchni magazynowych i przemysłowych, które zdobywał w firmach doradczych z sektora nieruchomości komercyjnych. Doradzał w tworzeniu strategii pozyskania powierzchni magazynowych i produkcyjnych dla czołowych firm z branż FMCG, elektronicznej, dystrybucyjnej czy logistycznej. Prowadził również wiele renegocjacji umów najmu oraz złożonych projektów typu built-to-suit dla klientów produkcyjnych i firm z sektora e-commerce.