Sławomir Peszko twarzą alkomatów Xblitz

Sławomir Peszko twarzą alkomatów Xblitz

Xblitz, jeden z największych producentów wideorejestratorów w Polsce, a także lider w kategorii alkomatów i zestawów głośnomówiących poinformował o rozpoczęciu współpracy ze znanym reprezentantem Polski w piłce nożnej. Sławomir Peszko sam zaznacza, że lubi dobrą zabawę, ale ma w niej pewne granice. Dlatego też zdecydował się wraz z marką Xblitz promować odpowiedzialną jazdę, a także walczyć o bezpieczeństwo na polskich drogach.

Sławomir Peszko, urodziny 19 lutego 1985 w Jaśle jest polskim piłkarzem, który obecnie występuje na pozycji pomocnika w klubie Wieczysta Kraków. Utalentowany zawodnik uczestniczył w Mistrzostwach Europy 2016, Mistrzostwach Świata 2018, a także był reprezentantem Polski w latach 2008 – 2018. Co ciekawe, rozpoczął karierę w wieku zaledwie 11 lat. W 2000 roku przeniósł się do Płocka by jako junior zacząć przygodę w klubie Orlen Płock. Podczas kariery seniorskiej mógł pochwalić się grą w klubach takich jak Wisła Płock, Lech Poznań, FC Koln, Wolverhampton Wanderers, czy Lechii Gdańsk. Rok temu trafił do Wisły Kraków, jednak w tym sezonie przeniósł się do Wieczystej Kraków. Dziś dowiedzieliśmy się o tym, że Sławek Peszko zdecydował się na podjęcie kooperacji z producentem alkomatów – polską marką Xblitz.

Sławomir Peszko ambasadorem marki Xblitz

Były reprezentant Polski w piłce nożnej poinformował swoich fanów o rozpoczęciu współpracy z Xblitz za pośrednictwem mediów społecznościowych. Informacja spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem, czego dowodem są liczne komentarze. “Pełen szacunek za udział w akcji”, “Brawo, napić się zawsze można, ale życia nie wrócisz, warto dbać o siebie i innych ludzi”. Sławomir Peszko doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest bezpieczeństwo na drodze. Dlatego też został ambasadorem Xblitz. Firma oferuje alkomaty elektroniczne, które zapewniają pewność pomiaru. Jest ona zagwarantowana przez najwyższą jakość podzespołów.